Zdravý životný štýl

Toto slovné spojenie nájdeme na každom kroku. Médiá a internet sú plné informácií ako žiť zdravo, jesť zdravo, ako rozmýšľať a pod. Je to trend posledných rokov, kedy si ľudia uvedomili, že zdravie je na prvom mieste a nie je samozrejmosťou. Konzumujeme rýchlo dostupné, priemyselne spracované a konzervované potraviny, jeme prázdne kalórie, nezdravé tuky a rýchle sacharidy. Tie narúšajú fungovanie vnútorných orgánov. Tieto potraviny sú lacnejšie a majú dlhšiu záruku, ale nízky obsah minerálov a stopových prvkov. Jedálničku nevenujeme dostatočnú pozornosť.  Pre správne fungovanie organizmu potrebuje naše telo množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov a živín. Tie, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo je potrebné doplniť zo stravy. Mali by sme jesť dostatok zeleniny a ovocia, celozrnné obilniny, orechy, semienka, ryby, či biele mäso.

Vitamíny včera a dnes

V potravinách je ich menej ako kedysi. Môže za to nadmerné agresívne hnojenie ornej pôdy, chemické znečistenie prostredia, neekologické užívanie a vyčerpanie základných minerálov v pôde. Šľachtia  sa nové väčšie odrody, ktoré rastú rýchlejšie, ale majú nižšiu nutričnú hodnotu. Ovocie predávané celoročne sa často oberá nedozreté a je postrekované. Ideálnym riešením je dodať telu vitamíny doplnkami výživy.

Wellness by Oriflame je široká ponuka produktov, ktoré pomáhajú chudnúť a dopĺňajú stravu o kvalitné bielkoviny. Vitamíny, antioxidanty a omega 3 mastné kyseliny dodajú organizmu základné potreby,  zabezpečia imunitu a vitalitu organizmu. Produkty sú certifikované a odskúšané. Kompletnú ponuku produktov nájdete na našej webstránke.

Posted in Zdravý životný štýl.

Pridaj komentár