Často kladené otázky

Je potrebné vyplniť žiadosť a pripraviť si svoju prvú objednávku. Členstvo stojí iba 3eurá, ktoré Vám budú zaúčtované vo vašej prvej objednávke. V prípade, že chcete nakupovať na faktúru so 14dňovou splatnosťou,  je potrebné k žiadosti priložiť aj fotokópiu občianskeho preukazu. V opačnom prípade môžete tovar uhradiť priamou platbou, fotokópia občianskeho preukazu nie je nutná. V oboch prípadoch využívate možnosť lacnejšieho nákupu.
Členka Oriflame si nakupuje prírodnú značkovú kozmetiku a výživové doplnky Wellness by Oriflame lacnejšie a má možnosť sa zúčastňovať klubového života Oriflame.
Ponúkame poradenstvá v oblasti výživy a starostlivosti o pleť, kde sa členka môže naučiť, ako sa správne starať o svoju pleť, a zdravie Poskytujeme líčenia, a tiež vizážistické kurzy, kde sa členka môže naučiť ako sa správne nalíčiť. Výlety, deň detí, Plesy na Smolenickom zámku Prestavovanie noviniek, kde si členka môže pozrieť a vyskúšať všetky novinky z aktuálneho katalógu
Nie - objednávate iba vtedy, kedy chcete a výhody máte vždy rovnaké. Výška objednávky nie je stanovená.
Áno tovar pre seba a pre spotrebu svojej rodiny si nakupujete so zľavou a ak katalóg ukážete svojim známym, môžete mať výrobky pre vlastnú spotrebu aj ZDARMA.
Tovar si môžete dať poslať na servisný bod, kde si balíček môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín, UPS na vašu adresu alebo na poštu v mieste bydliska.
Áno Oriflame poskytuje 2 druhy zárobku:

1. Okamžitý zárobok, ktorý Vám vznikne ako rozdiel medzi členskou cenou a katalógovou cenou – tento zárobok máte hneď.
2. Zárobok z budovania obchodnej skupiny.
S Oriflame môže podnikať každý. Výhodou tohto podnikania je, že nepotrebujete žiadne investície. Jedinou potrebnou investíciou je Váš čas a chuť učiť sa nové veci.
Áno táto práca je sa dá robiť aj popri zamestnaní, materskej, či na dôchodku. Je len na Vás koľko času tejto práci venujete.
Prevažne áno. Máme prepracovaný školiaci systém, s ktorým sa môžete vzdelávať aj doma.