Martina Drobná
Team
E-mail: martina@krasaauspech.sk

Môj príbeh

Oriflame bol súčasťou môjho života už od detstva. S firmou Oriflame najskôr začala spolupracovať moja mamina. Postupne sa v našej kúpeľni nachádzali iba výrobky Oriflame, na ktorých som v podstate vyrástla. Po niekoľkých rokoch sa Oriflame stal hlavným zamestnaním mojej mamy a vybudovala si veľmi zaujímavý príjem. Videla som, že je to pekná práca, ktorá má budúcnosť. Hneď po dovŕšení 15 rokov som sa zaregistrovala do Oriflame aj ja. Výrobky som poznala a mala som veľa kamarátok, takže som si popri škole privyrobila. Vždy som mala svoje peniaze a mohla som si kúpiť čo sa mi zachcelo. Zatiaľ, čo moje kamarátky brigádovali, ja som bola doma, vychutnávala si prázdniny a zárobok sme mali rovnaký. Po škole som sa odišla do zahraničia, kde som bola 10 rokov. Napriek tomu, že som bola v zahraničí, výrobky som pravidelne objednávala a rovnako aj ľudia v mojom skupine.  Obchod, ktorý som si vybudovala počas strednej školy na mňa čakal po návrate zo zahraničia.

Napriek tomu, že Oriflame bol pre mamu hlavným zamestnaním, ja som neverila, že by som to dokázala aj ja. V tomto období som bola na materskej a uvažovala som, ako si privyrobiť. Chcela som využiť angličtinu a skúsenosti z obchodu, čo som nadobudla v zahraničí. Začala som učiť angličtinu v škôlkach a otvorila som si vlastný e-shop s detským oblečením. Do podnikania som investovala nemalý kapitál. Práca ma síce bavila, ale zaberala mi všetok voľný čas. Takto som fungovala 2 roky a potom som si uvedomila, že podnikať som začala preto, aby som mala čas na deti a viac voľného času. Robila som pravý opak. Stále som bola na počítači a telefóne a moje mesačné náklady boli vysoké. Po zaplatení odvodov a všetkých poplatkov mi skoro nič nezostalo. Celý deň som venovala práci a mala som stále plnú hlavu toho, ako zarobím na nový tovar. Potom som si uvedomila, že som otrokom počítača a vlastného mobilu a že slobodu, pre ktorú som začala podnikať, nemám.

Keď som videla v akej pohode je moja mamina, uvedomila som si, že podnikanie s Oriflame sa veľmi líši od klasického podnikania. Nemusím investovať žiadne peniaze, nemusím riešiť žiadne zbytočné papierovačky, stačí ak venujem svoj čas a nadšenie. Rozhodla som sa dať tomuto podnikaniu šancu.

Môj e-shop som zrušila a začala som sa venovať Oriflame profesionálne. Vzdelávala som sa a pracovala na sebe. Naučila som sa starať o svoj vzhľad a zdravie. Postupne som pomáhala mojim kamarátkam plniť ich sny a z ich úspechov mám prirodzene veľkú radosť. Teraz som na druhej materskej. Oriflame je stále súčasťou môjho života a som šťastná, lebo viem, že po skončení materskej dovolenky nebudem musieť riešiť zamestnanie. Môžem byť počas prázdnin s deťmi a nemusím rozmýšľať kam ich dám, čo je častý problém väčšiny mamičiek po materskej dovolenke. Vybrala som si podnikanie, ktoré mi poskytuje dobrý príjem a slobodu rozhodnúť sa, kedy budem pracovať a kedy budem s rodinou. Vybrala som si to najlepšie podnikanie – PODNIKANIE S ORIFLAME.

Ak ťa môj príbeh oslovil a chceš sa dozvedieť viac o tomto podnikaní neváhaj ma kontaktovať.

 

Vaše meno: *
Váš telefón: *
Váš e-mail: *
Spôsob kontaktu:
Nadpis správy: *
Text: *
Our company collects this data to be able to provide services to you. We process this data according to our Privacy Policy. If you consent to our usage of your data, click this checkbox.
Posted in .